Голова Житомирської обласної ради відвідав Коростенський геріатричний пансіонат. ФОТО

Источник zhzh.info 1 жовтня міжнародна спільнота відзначала особливі за своєю суттю свята — День ветерана та День людей похилого віку.

Традиційно в цей день керівники представницької і виконавчої гілок влади в області відвідують комунальні заклади, де проживають люди, чиїми зусиллями будувалося сьогодення.

Одним із таких закладів є комунальна установа «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці», у якій побував голова обласної ради Віталій Француз.

Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці є стаціонарною соціально-медичною установою загального типу для постійного проживання 255-ти громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, які потребують постійного стороннього огляду, побутового і медичного обслуговування.

На сьогодні в пансіонаті  проживає 205 підопічних, серед них 3 інваліди війни, 1 учасник бойових дій, 20 учасників війни, 30 ветеранів праці, троє членів сімей загиблих. Серед підопічних пансіонату 90 громадян віком понад 80 років. Для ветеранів створені належні соціально-побутові умови: 20 з них проживають в одномістних, а 70 — у двомісних кімнатах.

В установі діє медико-санітарна частина в складі 68 штатних працівників, які цілодобово забезпечують медичне обслуговування підопічних. Серед медичних працівників 2 лікарі, 13 середніх та 53 молодших медичних працівників.

«Тут зібралися різні долі, — сказав Віталій Француз у своєму виступі перед ветеранами, підопічними геріатричного пансіонату. — Так склалося у житті, що сьогодні ви знаходитеся у цьому колективі, значна частина яскравого життя пройшла. І якщо хтось із молодих думає, що старість десь далеко, що вона їх не торкнеться, то це не так. Я дякую вам, матері й батьки, колективу пансіонату за те, що ви зробили у своєму житті і за те, що ви робите тут. Не вперше перебуваю у цьому закладі, бачу, яка територія, які приміщення, що ви створюєте своїми руками, і кажу: дай Бог, щоб такі умови були й у тих людей, які живуть вдома». 

Окремо голова обласної ради подякував директору – Якову Шишуку. «Спасибі керівнику закладу, який ним живе. Я це знаю. Зроблено багато, і є багато планів на майбутнє. Та особливо приємно, що ви, шановні ветерани, і ваш керівник живете на одній хвилі, розумієте один одного, є місце жартам і гумору, а це допомагає переживати всі життєві ситуації».

Віталій Француз повідомив, що на наступній сесії обласної ради, яка відбудеться 15 жовтня, питаннями першочергового фінансування знову будуть питання соціального захисту, освіти і медицини. «Тому там, де колективу не вистачає у заробітній платі, по індексації, допоможе обласний бюджет. Це ж стосується інших обласних комунальних закладів».

До свята для потреб пансіонату за кошти обласного бюджету було придбано холодильник і телевізор. Для підопічних пансіонату відбувся святковий концерт і вечір відпочинку.

Прес-служба Житомирськой обласної ради


Директор геріатричного пансіонату Яків Шишук демонструє нащодавно підготовлене бомбосховище закладу


Роботи підопіних пансіонату


Директор відзначив підопічних закладу, які беруть активну участь в усіх сферах його життя


Часто у пансіонаті створюються подружні пари


Учні Коростенської школи №10 передали ветеранам малюнки

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s